fryzjer Strzyżenie trymowanie kąpanie czesanie

Groomer Ursynów

Pielęgnacja Twojego psa i kota

Fryzjer dla psa i kota Warszawa Ursynów

Strzyżenie Ursynów

Strzyżenie odbywa się maszynką oraz nożyczkami zależnie od rasy psa oraz stopnia zabrudzenia sierści. Całość omawiana jest przed rozpoczęciem pracy.

Trymowanie Ursynów

Trymowania psa to czasochłonny ręczny proces. Trymowanie wykonuje się tylko dla konkretnych ras psów. Zapytaj o szczegóły przed wizytą.

Czesanie kotów Ursynów

Czesanie i przycinanie kotów, to powszechny zabieg, potrzebny aby zachować piękną sierść. Na życzenie oferuję możliwość strzyżenia kota maszynką.

SPA dla pupila

Jako certyfikowany groomer i technik weterynarii pracuję nie tylko jako fryzjer dla psa i kota, lecz jako osoba, która profesjonalnie zadba o twojego pupila.

Każda wizyta to kompleksowa pielęgnacja: obcinanie pazurów, czyszczenie uszu i gruczołów.

 Prawdziwe SPA dla Twojego pupila.

Obcinanie pazurów

Dobrze obcięte paznokcie ułatwiają zachowanie prawidłowej postawy.

Czyszczenie uszu

Zawsze zwracam uwagę czy uszy pupili są w odpowiedniej formie.

Czyszczenie gruczołów

Zabieg ten zapobiega nieprzyjemnym infekcjom i zapachom.

REZERWACJA

Masz pytania?

Zadzwoń +48 533 850 036 i dowiedz się więcej na temat strzyżenia i dostępnych terminów.
CENNIK USŁUG

Groomer Warszawa Ursynów cennik

Ostateczna cena omawiania jest przed samą wizytą podczas przyjmowania Twojego pupila, gdyż zależy nie tylko od wielkości psa i rasy, ale także od stanu samej sierści czy włosów. 

Podane ceny są orientacyjne. Cena wizyty zawiera także kompleksową pielęgnację pupila.

Małe psy

Na życzenie właściciela jeśli piesek ma czystą sierść możemy pominąć kąpiel i od razu przejść do strzyżenia. Zabieg ten trwa zazwyczaj 1.5-2 godziny bez obecności właściciela.

Cena za usługę od 100 - 140zł

Średnie psy

Na życzenie właściciela jeśli piesek ma czystą sierść możemy pominąć kąpiel i od razu przejść do strzyżenia. Zabieg ten trwa zazwyczaj 1.5-2 godziny bez obecności właściciela.

Cena za usługę od 130 - 160 zł

Duże psy

Pielęgnacja zazwyczaj polega na wstępnym wyczesaniu martwej sierści. Następnie piesek jest kąpany. Wykorzystuję szampon i odżywkę najlepszych firm dostosowaną do rodzaju oraz koloru sierści. Podczas suszenia następuje ponowne wyczesanie. Zabieg ten trwa zazwyczaj 2-2.5 godziny.

Cena za usługę od 200 - 300zł

Czesanie kotów

Czesanie kotka odbywa się w obecności właściciela. Zabieg ten zazwyczaj trwa około godziny. Na prośbę właściciela jest możliwość wygolenia kołtunów kota przy pomocy maszynki.

Cena za usługę od 60 - 80 zł
Zapraszam do skorzystania z usług groomerskich. Jestem wykwalifikowanym technikiem weterynarii oraz certyfikowanym groomerem. Zadbam kompleksowo o Twojego pupila. 🙂
tech. wet. Karolina Poziemska
Groomer Ursynów Warszawa
Właśnie mnie szukałeś! Zapytaj o termin!

Zarezerwuj wizytę

Obecnie wizyty odbywają się w klinice weterynaryjnej Puławska 509, przy granicy Warszawy i Piaseczna.

Wysyłka formularza kontaktowego nie oznacza rezerwacji terminu. Zazwyczaj oddzwaniam w ciągu godziny. 🙂

Godziny otwarcia

Niedziela: 8-20

KONTAKT

+48 533 850 036

Rasa zwierzaczka / waga / rodzaj zabiegu / dodatkowe pytania

Najczęstsze pytania klientów

Ile kosztuje wizyta u fryzjera dla psów?

Wizyta u psiego fryzjera rozpoczyna się od 100zł zależnie od wielkości psa i rodzaju sierści. Ostateczna cena wizyty omawiania jest przy przyjmowaniu pieska po zapoznaniu się ze stanem sierści.

Ile kosztuje pielęgnacja psa?

Pielęgnacja psa jest w pakiecie, czyli wliczona w cenę każdej wizyty strzyżenia lub czesania psa. W cenie zapewniam czyszczenie uszu oraz czyszczenie gruczołów psa, a także obcinanie paznokci.

Ile kosztuje obcinanie paznokci u psa?

Obcięcie paznokciu u psa jest zabiegiem pielęgnacyjnym wliczonym w cenę usługi strzyżenia. Właściwa długość paznokci zapewnia prawidłową postawę ciała czworonoga.

Ja często chodzić z psem do fryzjera?

Zaleca się, aby do psiego fryzjera chodzić co około 3 miesiące. Ostatecznie zależy to od rasy pieska i jest omawiane podczas pierwszej wizyty. Regularność pozwala na utrzymanie czystości.

Jak przygotować się do wizyty u psiego fryzjera?

Każdy psi fryzjer ma własną specyfikę pracy. Dla mnie wystarczającym przygotowaniem pieska będzie wyprowadzenie go na spacer przed wizytą, aby załatawił swoje potrzeby fizjologiczne.

Jak długo trwa strzyżenie psa?

Strzyżenie psa trwa od 1,5 godziny przy małych pieskach do 3 godzin przy czesaniu i kąpieli dużych psów. W tym czasie piesek jest kąpany, strzyżony oraz przeprowadzane są wszystkie zabiegi pielęgnacyjne.